Ulsan Otelleri Ara

En uygun Ulsan otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ulsan otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ulsan Hakkında

Ulsan, Güney Kore’nin altı anakent şehirlerinden biri olmakla birlikte en büyük yedinci şehri. Şehirde Ulsan Sanayi Bölgesi'nde, Hyundai Motor Company tarafından işletilen en büyük otomobil fabrikası, Hyundai Heavy Industries tarafından işletilen dünyanın en büyük tersanesi ve SK Energy'e ait dünyanın en büyük ikinci petrol rafinerisi bulunuyor. Şehirde bulunan Daewangam Park, hoş bir manzaraya sahip, küçük bir park. Cumartesi ve pazar günleri oldukça yoğun olan bu parkı gezmek için hafta sonlarını tercih edebilirsiniz.

Ulsan Grand Park ise şehir merkezine yakın, büyük bir park. Sevimli kırsal park içinde göller ve oyun alanları bulunuyor. Aynı zamanda park içerisinde bisiklet kiralanabiliyor. Taehwa River Seepri Bamboo Grove, nehir üzerine kurulmuş yapay bambu ormanlarından oluşan bir yürüyüş mesafesi. Şehirde bulunan Ulsan Museum ise iki kattan oluşan, sergilerin ve tarihi nesnelerin gösterildiği bir müze.

Aynı zamanda Paraeso Falls, manzarasıyla görülmeye değer bir şelale. Bunların yanı sıra Ulsan şehrinde, sinema ve bowling salonları da bulunuyor. Şehirde konaklamak için oteller mevcut ve Malgeun Pibu Yiyagi, Yangji, Ulsan Gidokgyo Baekhwajeom, Kidok Seojum gibi, alışveriş merkezleri ve hediye dükkânları var. Ayrıca, toplu taşıma, tren istasyonu ve havalimanın bulunduğu bu şehirde sıcak ve ılıman bir iklim hâkim.