Teymur Continental Hotel

Şehitkamil, Gaziantep
Teymur Continental Hotel Genel
Teymur Continental Hotel Genel
Teymur Continental Hotel Genel
Teymur Continental Hotel Genel
Teymur Continental Hotel Genel
Image More +7 fotoğraf
Teymur Continental Hotel
Mücahitler Mahallesi, Gazimuhtarpaşa Blv., 9. Cd. No:33, 27090 Şehitkamil/Gaziantep 27000 ŞEHİTKAMİL/Gaziantep Şehitkamil, Gaziantep

Teymur Continental Hotel, Gaziantep’teki merkezi konumuyla ve lüks dekorasyon çizgisiyle konforlu bir konaklama vadediyor. Gaziantep’teki nadir kongre otellerinden biri olma özelliğini taşıyan Teymur Continental Hotel, merkezi konumunun da avantajıyla hem kongre, iş toplantısı, konferans gibi kalabalık organizasyonlarınızda, hem de Anadolu’nun köklü mutfak geçmişine sahip noktalarından biri olan Gaziantep’e yapacağınız turistik amaçlı gezilerde uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

Aynı zamanda bir etkinlik oteli olarak da işlev gören Teymur Continental, üç balo salonuyla mezuniyet, düğün, nişan, konser gibi organizasyonlarınızda catering, profesyonel ses-ışık sistemi ve özel dekorasyon hizmetleriyle ev sahipliği yapıyor. Otelin restoranında 500 kişi kapasiteye kadar yemekli davetler düzenlenebiliyor. Otelde stres atmak isteyen misafirler için sunulan Spa’da sauna, köpük masajı, Türk hamamı ve hamamda kadınlara özel günler, klasik masaj, buhar odası gibi hizmetler sunuluyor. Ebeveynler günlük hayatla ilgilenirken küçük misafirlerin eğlenebileceği çocuk kulübü de Teymur Continental Hotel’in avantajları arasında yer alıyor.

 

Gaziantep merkezine 1,7 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

1+0
1+0 Standart Oda
Standard
Standard Oda
Room
Premium Oda
Room
Presidential Stüdyo

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

 

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x