Texarkana Otelleri Ara

En uygun Texarkana otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Texarkana otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Texarkana Hakkında

Texarkana, Doğu Teksas’ta, üç ABD eyaletinin birleştiği yerde bulunan bir şehir. Şehirde bulunan Haunted Texarkana Ghost Tour’a katılabilir ve 90 dakika boyunca hayaletlerin, perilerin tarihi hikâyelerini dinleyebilirsiniz. Bu ilginç ve ürkütücü tura katılmak için ödeyeceğiniz ücret de oldukça uygun..

Texarkana’da bulunan Perot Tiyatrosu ise, Saenger Eğlence Şirketin "Batı Gateway" olarak açılmış ve restore edilmiş tarihi yapısıyla görülmeye değer bir bina. Şehirde bulunan Draughon-Moore Ace of Clubs House isimli tarihi ev, sadece cumartesi günleri misafir kabul ediyor.

Aynı zamanda Texarkana’da çocukların ilgisini çekecek Discovery Place Children's Museum adında çocuk müzesi bulunuyor. Salı, çarşamba ve perşembe günleri açık olan Texarkana Farmers' Market ise satıcılarıyla oldukça keyifli bir pazar. Aynı zamanda şehir size konaklama yerleri ve yemek alternatifleri de sunuyor. Şehirde araba kiralayabilir ya da toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca, havalimanın da bulunduğu bu şehirde, sıcak ve ılıman iklim görülüyor.