Taksim Meydanı Yakınındaki Oteller

En uygun Taksim Meydanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Taksim Meydanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Taksim Meydanı Hakkında

İstanbul'un en ünlü ve hareketli turistik merkezlerinden biri olan Taksim Meydanı; büyük fuar alanları, alışveriş merkezleri tarihi ve turistik noktalara yakın konumundan dolayı hem iş seyahatleri hem de tatil konaklamaları için en çok tercih edilen lokasyonların başında geliyor. Taksim Meydanı’na sadece 5-10 dakika yürüyüş mesafelerinde 450'den fazla otel seçeneği bulmanız mümkün. İstanbul manzaraları konforlu odalar, dünya mutfaklarından lezzetler sunan kaliteli restoranlar, şık kafeler, toplantı salonları, spa merkezleri ve fitness salonları gibi olanaklar sunan 5 yıldızlı oteller veya iş otellerinin yanı sıra özel dekorasyonlu şık butik oteller, lüks rezidanslar, ekonomik fiyatlı şehir otelleri veya kalabalık gruplara uygun apart otelleri de tercih edebilirsiniz.

İstiklal Caddesi ve Beyoğlu’nun onlarca mağazasına kısa bir yürüyüşle kolayca ulaşabileceğiniz otellerin çevresinde kaliteli restoran, kafeler ve eğlence mekanları da sıralanıyor. Gezi Parkı, Maçka Parkı ve Yıldız Parkı gibi kalabalıklardan uzaklaşabileceğiz yeşil alanlara yürüyerek rahatça gidebileceğiniz otellerden Madame Tussauds Müzesi, Dolmabahçe Camii, Masumiyet Müzesi, Çiçek Pasajı, Vodafone Park, Kabataş ve Beşiktaş iskelelerine de yürüyerek gitmeniz mümkün. İstanbul Havalimanı'na yaklaşık olarak 38 kilometre uzaklıkta yer alan Taksim Meydanı otellerine taksiler veya transfer servisleriyle 45 dakikada geçebilirsiniz.

Taksim Meydanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 96,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.