Sorgun Otelleri Ara

En uygun Sorgun otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Sorgun otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Sorgun Hakkında

Sorgun Mahallesi, Antalya’nın en büyük iki ilçesinden biri olan Manavgat’a bağlı. Oldukça turistik bir yerleşim olan mahallede ve yakınlarında çok sayıda 5 yıldızlı Manavgat otelleri ile tatil köyü bulunuyor. Antalya şehir merkezinden yaklaşık 80 kilometre mesafedeki Sorgun’da tatilinizi yaparken Akdeniz’in nefis doğasında dinlenebilir, Manavgat Şelalesi gibi turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer macera sporlarını ve özellikle rafting yapmayı seviyorsanız, rotanızı doğrudan Köprülü Kanyon’a çevirin.  

Üstelik Sorgun, Side Antik Kenti’ne ve bölgedeki diğer tarihi eserlere oldukça yakın. Side Arkeoloji Müzesi’ni gezerek antik zamanlarda Akdeniz coğrafyasında süregelen yaşam karşısında büyülenebilirsiniz. Sorgun’daki otellerin pek çoğu denize sıfır. Bu sayede yaz aylarında otelinizden çıkar çıkmaz Akdeniz’in mavi sularında yüzmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Eğer belirli bir bütçeniz varsa ve bunu aşmak istemiyorsanız, Sorgun’daki pansiyon ve motellere rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik tatil için Sorgun’u tercih ettiğinizde ne yiyeceğinizi fazla düşünmenize hiç gerek yok. Bölgedeki restoranlar ve oteller özellikle karides gibi deniz ürünleri ve çeşitli balıklar konusunda tam anlamıyla uzman.

Antalya Havalimanı’na yaklaşık olarak 70 kilometre mesafedeki Sorgun’a kolaylıkla ulaşabilmek için havalimanından otogara gelebilir ve Manavgat otobüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz alternatif olarak önceden otelinizle görüşerek servise rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece otogara veya başka bir otobüse aktarma gerekmeden yaklaşık 1,5 saat içinde Sorgun’da olma rahatlığından yararlanabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise Antalya Havalimanı’ndan taksiye binmek ancak aradaki mesafe nedeniyle ücretin yüksek olacağını unutmayın.

Sorgun Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.

Sorgun Sıkça Sorulan Sorular

Sorgun’da bulunan en iyi 5 yıldızlı oteller hangileri?

Sorgun’daki popüler 5 yıldızlı oteller içerisinde Port River Hotel & Spa, Lake & River Side Hotel & Spa ve Sueno Hotels Beach Side bulunuyor.

Sorgun’da bulunan en iyi ucuz oteller hangileri?

Sorgun’daki popüler ucuz oteller içerisinde Sueno Hotels Beach Side, Serra Park Hotel ve Armas Regency Ex Maritim Saray Regency bulunuyor.