Sheridan (ve civarı) Otelleri Ara

En uygun Sheridan (ve civarı) otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Sheridan (ve civarı) otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Sheridan (ve civarı) Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Wyoming eyaletinde yer alan Sheridan kenti, adını İç Savaş sırasında süvari komutanlığı yapmış Philip Sheridan’dan alıyor. Wyoming eyaletinin kuzeyinde yer alan Sheridan, Montana eyaleti ile de sınır komşusu oluyor. Dünyaca ünlü Yellowstone Milli Parkı ile ABD başkanlarının siluetlerinin olduğu Rushmore Dağı arasında kalan kentte geçmiş dönemlerde tarım önemli bir geçim kaynağıyken, günümüzde bu alana ek olarak farklı işletmelerin ürettiği ürünler de ekonomiye önemli derecede katkı sağlıyor. Bu ürünler arasında, yer altı madenleri (kömür, metan vb.), bira, un üretim, şekerpancarı, küçük sanayi üretimler yer alıyor. Son dönemlerde turizm alanında da atılım gerçekleştiren Sheridan, özellikle rodeo adı verilen kültür ile turistlerin ilgisini çekiyor. Eğitim alanında ise Sheridan Collage,  Northern Wyoming Community College District gibi üniversite düzeyinde kurumlar bulunuyor.

Sheridan’da yazlar sıcak, kurak ve genel olarak açık havada geçer. Kışlar ise tam tersi çok soğuk, kar yağışlı ve rüzgarlı olarak bilinir. Bu dönemde hava genellikle parçalı bulutlu olması ile öne çıkar. Yıl boyunca sıcaklıklar -10 derece ile 31 derece arasında değişiklik gösterir. Çok nadir de olsa -21 dereceye kadar sıcaklık düşebilir.

Sheridan’da gezilip, görülebilecek birçok mekan bulunuyor. Bunların arasında, Trail End Eyalet Tarihi Bölgesi, Fort Mackenzie, Aziz Petrus Piskoposluk Kilisesi, Tarihi Sheridan Inn, Sheridan Demiryolu Tarihi Bölgesi, Sheridan Ana Cadde Tarihi Bölgesi, Sheridan Flouring Mills gibi yerler bulunuyor.