Sayulita Otelleri Ara

En uygun Sayulita otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Sayulita otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Sayulita Hakkında

Meksika’nın şirin bir balıkçı köyü olan Sayulita’nın kıyılarında yılın her dönemi tur teknelerini görmek mümkün. Denizi dalgalı olduğu için genellikle sörf sevenlerin tercih ettiği bu yerde dilerseniz sörf dersi alabilir veya deneyimliyseniz ekipman kiralayarak sörf yapmaya başlayabilirsiniz.  Kasım ayından nisan ayına kadar mükemmel bir havanın hâkim olduğu Sayulita, su sporlarıyla yakından ilgilenenler için de birbirinden harika yerlere sahip. Şnorkel veya tüplü dalış için tercih edebileceğiniz çok sayıda kurs mevcut.

Sörf için oldukça uygun hava koşullarına sahip yerlerden biri olan Sayulita’da yapılacak başka aktiviteler de var elbette. Bu etkinlikler konusunda size yardımcı olabilecek aktivite merkezleri bulabilirsiniz. Bu aktivitelerden en çok tercih edilenlerden biri de şüphesiz tekne turları. Eğer arkadaş grubunuzla geldiyseniz tekne turlarına katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çeşitli türlerde tekne kiralamanın mümkün olduğu bu yerde botla gezintiye de çıkabilirsiniz.

İlginizi çekerse bu bölgede farklı uzunluklarda çeşitli zip-line hatları bulunuyor. Gerekli ekipmanları temin ettikten sonra kalın ipler yardımıyla havada yolculuk yapabileceğiniz bu heyecan verici aktivite, Sayulita gezinizin unutulmazlarından olacak. Yerde olmak daha iyi hissettirir derseniz de ister ormanda ister sahilde ATV ile safariye çıkabilirsiniz. Oldukça küçük bir kasaba olmasından dolayı bisiklet gezileri için epey elverişli olan Sayulita sokaklarını ve sahillerini atla da gezmeniz mümkün. 

Sayulita sahillerine yakın mesafede bulunan Marietas Adaları’na doğru uzanırsanız eğer burada oldukça önemli bir aktivite olan deniz kuşu gözlemciliği için farklı volkanik özelliklere sahip Marietas Adaları bu anlamda inanılmaz uygun. Ancak hayvanları gözlemlemeniz için bu yolculuğu yapmanız şart değil. Çünkü Sayulita sahillerinde de deniz kaplumbağası ve kambur balina gibi özel türlerle karşılaşmanız muhtemel. Hatta dilerseniz denizle buluşmakta geç kalmış olan bu kaplumbağaların denize bırakılması konusunda gönüllü olan kuruluşlara yardımcı olabilirsiniz de.