Royalton Inn Hotel Güzelçamlı

Güzelçamlı, Kuşadası, Aydın
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı Genel
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı Yeme / İçme
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı Bar
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı Manzara / Peyzaj
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı Oda
Image More +7 fotoğraf
Royalton Inn Hotel Güzelçamlı
Güzelçamlı Mah Millipark cad. No:142 Kuşadası/Aydın 09620 Güzelçamlı/Aydın Kuşadası, Aydın

Royalton Inn Hotel Güzelçamlı, kaiteli ve uygun fiyatlı bir tatil seçeneği arayan misafirlerin Kuşadası’ndaki adresi. 48 oda kapasiteli otelde İki Kişilik, Çift Kişilik ve Üç Kişilik oda seçenekleri bulunuyor. Otelin odalarında ise misafirler özel banyo, havlu, banyo bukleti, merkezi ısıtma, klima, uydu yayını, düz ekran TV, ücretsiz Wi-Fi gibi imkanlara erişebiliyorlar.

Sadece oda olarak hizmet veren otelin ağaçlı bahçesinde yer alan açık restoranda misafirler her öğün A la Carte yemek seçeneklerine ulaşabiliyorlar. Sıcağın kavurduğu günlerde serinlemek isteyen misafirler ise alkollü ve alkolsüz içecekleriyle hizmet veren bardan yararlanabiliyorlar.

Kuşadası’nın tarihi dokusunu keşfetmek isteyen misafirler de Royalton Inn’de çok şanslı. Otelden 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan eski kent merkezi, renkli cepheli silüeti, Kaleiçi Sokağı, Kuşadası Surları gibi tarihi dokuda iz bırakan değerler misafirleri keşfe çağırıyor. Halk plajına da 400 metre uzaklıkta bulunan otel deniz tutkunu misafirleri de memnun edecek bir konumda.

Hava yoluyla seyahat eden misafirler ise İzmir Adnan Menderes Havalimanından yapacakları 110 kilometrelik bir yolculuk sonunda otele ulaşabilirler.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Triple
Triple Oda
Suit
Suit Oda
Suite
Suite Oda Suit
Standart
Standart Deniz Manzaralı Oda
Suite
Suite Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x