Pensacola Otelleri Ara

En uygun Pensacola otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Pensacola otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Pensacola Hakkında

Pensacola, Florida Panhandle’nın batısında yer alan, Amerika Birleşik Devletleri şehirlerinden biri. Amerikan Birleşik Devletleri’nin büyük hava istasyonu olan Deniz Hava İstasyonu ise, Pensacola şehrinin güneybatısında yer alıyor.

Eğer eğlenmeyi gerçekten seviyorsanız, Pensacola sizin için doğru adres. Bu şehirde yıllık festivaller yapılıyor ve tarihi yerlere turlar düzenleniyor. Pensacola Seafood Festivali ve tarihi Downtown’da düzenlenen Pensacola Crawfish Festivali ise, canlı müzik eğlenceleriyle yaklaşık 30 yıldır varlığını sürdürüyor. Aynı zamanda çocuklarınız için Gulfcoast Sanat Festivali de bulunuyor. Tarihe ilgi duyanlar için de 18. yüzyıldan kalma, restore edilmiş evlere yürüyüş turları düzenleniyor. Deniz Hava İstasyonu içerisinde yer alan Deniz Havacılık Ulusal Müzesi’ni de ücretsiz olarak gezebilirsiniz.

Serinlemek isteyenler için ise Persacola Beach doğru seçim. Çevresinde konaklamak için oldukça fazla otelin bulunduğu şehirde , en çok tercih edilen oteller ise; Beach Club Resort Residence and Spa, Fort Pickens Campground ve Pensacola Beach RV Resort. Şehre ulaşım, büyük ölçüde hava yoluyla sağlanıyor. Pensacolana şehrinde sıcak ve ılıman iklim görülüyor. Yılın yaklaşık her döneminde yağış alan bu şehre gelirken yağmurluklarınızı unutmamanızı tavsiye ederiz.