Paihia Otelleri Ara

En uygun Paihia otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Paihia otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Paihia Hakkında

Paihia, Adalar Körfezi'ndeki ana turist kasabasıdır. Turistler açısından, Adalar ve Kuzey Körfezi'ni keşfetmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktası sağlıyor. Restoran, barlar, çok çeşitli alışveriş merkezleri ve güzel kumlu plajları ile popüler bir destinasyon.

İskeleden körfeze düzenlenen tekne turları ile Hole in The Rock’u görebilir, yunuslarla yüzebilir ve birçok adayı keşfedebilirsiniz. Paiha’da, “Kuzeyin Mücevheri” olarak anılan, dünyanın önde gelen batık dalışlarından birini; The Rainbow Warrior ya da Canterbury’de yapabilirsiniz. Paihia kasabasını çevreleyen yağmur ormanlarına düzenleyeceğiniz bir gezi ile ünlü Kiwi Kauri Ağacı'nı görebilirsiniz. Bu devasa ağaçlar 2000 yıldan fazla bir süredir ayaktalar.

Paihia'ya sadece 20 dakika uzaklıktaki Rainbow Şelalesi’nin harika manzarasında dinlenebilirsiniz. Yakınlardaki Haruru Şelalesi’nde ise göle bir dalış yapabilirsiniz. Yeni Zelanda’nın başlangıcı olarak kabul edilen, Maori ve Avrupalılar arasında, 1840 yılında imzalanan Waitangi Anlaşması’na ev sahipliği yapan tarihi Treaty Evi’ni mutlaka görmelisiniz. Tarih severlerin mutlaka zaman ayırması gereken, The Stone Store ve Mission House ise Yeni Zelanda’nın en eski tarihi yapılarındandır. 

Yerel ve dünya mutfaklarından lezzetler bulabileceğiniz Paihia’da, taze deniz ürünlerine mutlaka şans vermelisiniz. Plajlarda sıkça rastlayacağınız fish&chips de ucuz ve lezzetli bir alternatif.

Paihia’ya gitmek için en uygun dönem, Şubat, Mart ve Nisan aylarıdır. Şubat ayında yüksek sezonunu yaşayan bölgenin daha sakin bir dönemini yaşamak isterseniz Nisan’ı tercih edebilirsiniz.