Netanya Otelleri Ara

En uygun Netanya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Netanya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Netanya Hakkında

Netanya, İsrail’in Akdeniz kıyısında bir tatil şehridir “Nathan Straus'u onurlandırmak için, onun ardından isimlendirilen, Yahudi göçmenler şehri Netanya’nın adının anlamı “Tanrı’nın Hediyesi”dir. Şaron Ovası ile çevrili Netanya, Herzilya’ya oldukça yakındır. İsrail’in en lüks plajlarına, çok sayıda savaş anıtına, şık galeri ve değerli müzelere ev sahipliği yapar. 

Natenya’nın en güneyindeki masmavi denizi ile Poleg sahilini, güzel bir gün geçirmek için tercih edebilirsiniz. İsterseniz sörf, jet ski gibi aktivitelerin ardından plaj çevresindeki gurme restoranları da değerlendirebilirsiniz. Günün 24 saati canlı olan Inter Active Atzmaut Meydanı'nda, özellikle akşam saatlerinde çeşmenin renklendirilmesiyle meydandaki ambiyans bambaşka bir hal alır. Natenya’nın kalabalığından nefes almak için Alexander Stream Hof ​​Bet Yanai Milli Parkı’na kaçabilirsiniz. Berrak turkuaz renkli ırmağı, birbirinden güzel çiçekler ve antik dönemden kalma bir yapıyı da görebilirsiniz. Güneş sistemi ve uzay hakkında bilgi edinebileceğiniz, özellikle çocuklarınızla çok eğleneceğiniz Planetanya’yı mutlaka görmelisiniz. İsrail’in tarihinde önemli bir yeri olan 2. Dünya Savaşı anısına dikilen, Zafer Anıtı’nı şehir merkezinde görebilirsiniz. Yemenli Yahudi Mirası Müzesi, Yemenli Yahudi göçmenlerinin Kutsal Topraklara yerleşim tarihine dair fotoğrafların ve antikaların olduğu zengin bir sergi barındırır. Müzenin özel bir bölümü ise Yemenli el yazmalarına ayrılmış. 

Hem Akdeniz hem Ortadoğu mutfağının lezzetlerini bulabileceğiniz Natenya’da, et, balık, hamur işleri ve mezeler başroldedir. Yılın çoğunda sıcaklıkların yüksek olduğu Netanya’da, yaz aylarında yaşanan birkaç çok sıcak hafta dışında, seyahat için en uygun dönem; Temmuz, Ağustos, Eylül aylarıdır.