Mina Clavero Otelleri Ara

En uygun Mina Clavero otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Mina Clavero otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Mina Clavero Hakkında

Mina Claveroşehri, Arjantin’de 122 kilometre mesafedeki Cordoba bölgesinin batısında bulunuyor. Muhteşem bir manzara sergileyen doğal güzelliklerle dolu Traslasierra Vadisi’ne dahil olan şehir, deniz seviyesinden yaklaşık 900 metre yükseklikte yer alıyor. Sıcak ve nemsiz ideal bir iklim sergileyen şehir, Cordoba’nın en sulak destinasyonu olup, en cazibeli özelliklerinden biri de nehirleri. Bölgenin üç önemli nehri hem sağlık hem de dinlence açısından tercih edilen spa tesislerine sahip. Gastronomisiyle de öne çıkan Mina Clavero’da leziz yemekleri tadabileceğiniz özel turlara katılabiliyorsunuz.

Bisiklete ve ata binebileceğiniz, yamaç paraşütü yapabileceğiniz, balık avlayabileceğiniz ve doğayla iç içe daha birçok aktivite deneyebileceğiniz Mina Clavero denizle bütünleştiren 14 kilometrelik muhteşem plajlara da sahip. Dalgıçlar için oldukça popüler olan şehirde başta Hondo Nehri spası olmak üzere kaplıca tesisleri de oldukça rağbet görüyor.  Küçük şelalelere ve dağların kattığı mineral zenginlik ile tertemiz bir havaya sahip şehirde gece hayatı da en az gündüzleri kadar aktif geçiyor. Kent barlar, publar, diskolar ve kumarhaneler açısından oldukça zengin. Güneş battıktan sonra eğlenebileceğiniz mekanların yanında sokak aktivitelerine de katılabiliyorsunuz. Hem il hem de ulusal düzeyde dünya rallilerinin en popüler ve en adrenalinli yarışlarına ev sahipliği yapan bölge Ulusal Ralli Başkenti olarak da biliniyor. Bölgede kutlanan resitaller, festivaller arasında en ilginç olanı ise Eşek Rallisi.

Pırıl pırıl sulara dalış yapabileceğiniz, dağ havasını içinize çekebileceğiniz Mina Clavero’da küçük bir havaalanı mevcut fakat uluslararası uçuşlar Cordoba Havaalanı’ndan yapılıyor. 161 kilometre olan mesafeyi araç kiralayarak, otobüs veya taksiyle gidebiliyorsunuz.