Litvanya Otelleri Ara

En uygun Litvanya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Litvanya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Litvanya Hakkında

Kuzey Avrupa’daki Baltık ülkelerinden biri olan Litvanya, konaklama konusunda zengin seçenekler sunuyor. Özellikle ülkenin turizmine büyük ölçüde yön veren başkent Vilnius’ta konaklama opsiyonlarının daha da arttığına tanıklık edebilirsiniz. Vilnius başta olmak üzere Litvanya’nın birçok şehrinde otel, hostel ve apart seçeneklerinin tüm bütçeler için oldukça uygun düzeylerde. Şehir merkezlerinin dışına doğru gittikçe otel fiyatları, çok daha makul düzeylerde karşımıza çıkıyor.

Konaklayacağınız şehir eğer başkent Vilnius ise popüler destinasyonlara yakın olmak adına “Old Town” civarındaki otellere öncelik verebilirsiniz. Eğlence mekanları, alışveriş merkezleri ve müzelerin pek çoğu burada toplanmış durumda. Bölgede ayrıca romantik manzaralarıyla fark yaratan konaklama seçenekleri de mevcut.

Bir diğer popüler şehir olan Kaunas’taysanız şehir otellerine yakın olmak için tarihi Vilnianus Caddesi ve çevresine odaklanabilirsiniz. Böylece Tarihi Belediye Binası, Kaunas Kalesi, The Interwar Years Presidential Palace, Aziz Paul Katedrali, Bernardine Manastırı ve Santakos Park gibi yürüme mesafesindeki turistik yerleri kolayca keşfedebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Litvanya otelleri, özel servis araçlarıyla misafirlerini doğrudan havalimanından alabiliyor. Öte yandan şehir içi ulaşım ağı son derece gelişmiş olduğu için bizzat kendi olanaklarınızla da otelinize geçiş yapmanız mümkün. Litvanya’da normal otobüsler dışında ekspres otobüsler ve troleybüsler, ulaşımda en çok tercih edilen seçenekler arasında. Büyük şehirlerde, farklı rotalarda çalışan 400’ün üzerinde otobüs hattı söz konusu. Bu nedenle Litvanya’da konaklama tercihinizi nerede yaparsanız yapın çok yakınınızda aktif bir ulaşım hattı olduğundan emin olabilirsiniz.