Las Pinas Otelleri Ara

En uygun Las Pinas otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Las Pinas otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Las Pinas Hakkında

Önceleri sadece küçük bir balıkçı kasabası olarak kurulan Las Pinas bugün nüfusu 600 bine yaklaşan büyük bir kent. Filipinler’in başkenti Manila’ya çok da uzak sayılmayacak bir bölgede kurulan kentte önceleri başlıca geçim kaynağı balıkçılıkken bugün tuz üretimi kent ekonomisinde önemli yer tutuyor. Üstelik Las Pinas artık sadece tuz ve balıkçılıkla geçimini sağlamıyor. Başta otomotiv olmak üzere gelişmiş sanayi kuruluşlarıyla tam bir cazibe merkezi olarak adlandırılıyor.

Birbiri ardına açılan üniversitelerle önemli öğrencilerin gözdesi haline gelen şehirde yıl içinde pek çok konser ve gösteri düzenleniyor. Las Pinas’ı ziyaret ettiğinizde önce tarihi yerleri ve müzeleri dolaşabilir, daha sonra festivallerin tadını çıkarabilirsiniz. Jeepney adıyla bilinen ülkeye özgü toplu taşıma aracı şehirde oldukça yaygın. Daha çok yarı açık bir otobüse benzeyen bu araç farklı görüntüsüyle şehre gelen turistlerin ilgisini çekiyor.

Ülkenin genelinde olduğu gibi Las Pinas’ta yıl boyunca sıcak ve nemli iklim etkili. Rahatça gezebilmek adına her an yağabilecek yağmura karşı hazır olmalı ve yanınıza şemsiyenizi almalısınız. Şehirden bir araç kiralayarak veya otobüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa sürede başkent Manila’ya gelebilirsiniz. Pek çok anlamda ülkenin merkezi sayılan ve en gelişmiş şehirlerinden olan Manila’da eski mahalleleri dolaşabilir, şehrin kalabalık ancak bir o kadar heyecan yüklü caddelerinde tur atabilirsiniz. Üstelik çok fazla zamanınız yoksa bile sadece günübirlik bir gezi ile gelerek Manila’nın başlıca noktalarını görebilirsiniz. Enfes doğası ve muazzam manzaralarıyla tüm ziyaretçileri hayran bırakan Filipinler’de adalara yapacağınız yolculuklarda da unutulmaz anlar yaşayacağınızı unutmayın.