Lanzarote Otelleri Ara

En uygun Lanzarote otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Lanzarote otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Lanzarote Hakkında

Lanzarote İspanya’nın en popüler adalarından biri olan Lanzarote, romantik atmosferiyle özellikle balayı çiftleri tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Yaz aylarında bölgede yer alan konaklama tesislerinde yer bulmak, görece daha zor olacağı için erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kanarya Adaları’nın önemli bir parçası olan Lanzarote, tatil köyü konseptine sahip lüks konaklama tesisleriyle ön plana çıkıyor. Bölgede yer alan adaların en küçüğü olmasına rağmen estetik açıdan fark yaratan Lanzarote’de birçok otelin manzarası, Atlas Okyanusu’nu ve etkileyici sahil kasabalarını içine alıyor.

Adaya gelen konuklar, konaklama açısından genellikle “Playa Blanca” adı verilen kasabayı tercih ediyor. Denize sıfır olan bölge, gezilecek popüler yerlere ev sahipliği yapmasından dolayı otellerin birçoğunu bünyesinde barındırıyor. Ayrıca burada olduğunuz sürece, adanın yakın tarihinde meydana gelen volkanik patlamaların izlerini takip edebilirsiniz. UNESCO tarafından taçlandırılan ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Timanfaya Ulusal Parkı’na yakın olmak isterseniz, adanın batı kısmındaki otellere yönelebilirsiniz.

Adanın hangi noktasında konaklarsanız konaklayın, yürüme mesafesinde bir plajla karşılaşmanız olası. Aynı zamanda oteller; açık ve kapalı yüzme havuzları, güzellik merkezleri, spor salonları, bar, bahçe ve teras gibi ayrıcalıklarla konukların keyifli bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı oluyor.

Lanzarote Adaları’nda yer alan otellerin restoran bölümünde, Akdeniz’in kendine has yemek kültürüne ve adanın enfes şaraplarına tanıklık etme şansı bulabilirsiniz. Adayı çok daha verimli bir şekilde gezmek adına otelinizden araç kiralama noktasında destek talep edebilirsiniz. Adanın her iki noktası arasında yaklaşık olarak 70 km’lik bir mesafe bulunuyor.