Jacksonville Otelleri Ara

En uygun Jacksonville otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Jacksonville otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Jacksonville Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida Eyaleti’nin kuzey sınırında yer alan Jacksonville eyaletin giriş kapısı olarak kabul ediliyor. Oldukça büyük bir limana sahip olan şehrin en önemli ekonomik dinamikleri lojistik, finansal hizmetler ve turizm.

Atlas Okyanusu kıyısındaki şehir güzel kumsallarıyla değer kazanan çeşitli sahil kasabalarına sahip. Eyaletin güney kesimlerine kıyasla Jacksonville plajlarında güneşlenen ve denize giren insan sayısı çok daha az. Yıl boyu ılıman bir iklimin hüküm sürdüğü şehir deniz tatili yapmak isteyenler için oldukça davetkâr. Özellikle nisan, mayıs, eylül ve ekim ayları aşırı sıcak olmadığından ve yağışlı döneme denk gelmediğinden şehri ziyaret için en uygun dönem.

Spor kent için son derece önemli. Amerikan Futbol Ligi’nin önemli takımlarından Jacksonville Jaguars kenti başarıyla temsil ediyor. Öte yandan şehirde çok sayıda golf sahası bulunuyor ve golf turizmi çok canlı.

Kentte birçok sanat galerisi ve çok sayıda müze var. Ayrıca tüm kent genelinde birbirinden güzel parklar ve doğal alanlar var. Kaykay ve bisiklet kiralamak şehirde çok yaygın. Şehirde alışveriş yapılabilecek yeteri sayıda alışveriş merkezi bulunuyor. Yemek kültürü ise çok yönlü ve tüm dünya mutfağına ait örnekleri rahatça bulabilirsiniz.