İstanbul Balayı Otelleri

İstanbul Balayı Otelleri: Konaklayabileceğiniz 1 uygun tesis bulundu.
Vizon Hotel Spa

Vizon Hotel Spa

Şişli, İstanbul -

Oda Kahvaltı Oda Kahvaltı
  Fiyatları Göster
  • Oda süslemesi

  Konaklama Bilgisi

  Asya ve Avrupa arasında oluşturduğu köprüyle sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul romantizm dolu semtleri, boğaz manzarası ve her zevke uygun aktiviteleriyle sizleri bekliyor. Evliliğinizin ilk günlerini nasıl bir otelde geçirmek isterseniz isteyin İstanbul’da bulabilirsiniz. İstanbul’un manzaralı romantik butik otellerinde ya da balayı konseptli lüks otellerinde konaklayabilirsiniz. Yeditepeli şehir en güzel otelleriyle balayı çiftlerini ağırlıyor.

  Adalar, Ortaköy, Samatya, Çamlıca Tepesi, Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi romantik noktalar balayınızda mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunuyor. İstanbul’un daha huzurlu noktalarına gitmek isterseniz de Ağva, Polonezköy, Riva, Şile gibi doğayla iç içe olan yerleri de tercih edebilirsiniz. İstanbul’da romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz birçok restoran bulunuyor. Aynı zamanda gün içinde gidip farklı tatlar deneyebileceğiniz kafelere de gidebilirsiniz.

  Tüm bunların yanında İstanbul’da eğlence hayatı 7-24 durmak bilmiyor. Konserler ve etkinliklerle dolu sayısız seçenek olan İstanbul’da her türlü eğlence anlayışına göre bir mekan bulunuyor.

  Önerdiğimiz İstanbul Balayı Otelleri

  1. Vizon Hotel Spa
  2. Wineport Lodge Ağva
  3. Temmuz Otel
  4. Castle Nolana Butik Otel
  5. Eskibağ Butik Hotel
  6. Park Mandalin Ağva
  7. Feronya Hotel
  8. Cevahir Hotel İstanbul Asia
  9. Mata Butik Hotel
  10. Ağva Teras Garden Hotel

  x