Holetown Otelleri Ara

En uygun Holetown otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Holetown otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Holetown Hakkında

Karayipler’in en güzel adalarından biri olan Barbados’ta yer alan Holetown her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğruyor. 1627 senesinde Barbados’a giden İngilizlerin Holetown’a yerleşmesinden sonra yıllar içerisinde doğal güzelliklerinin keşfedilmesiyle birlikte gitgide popülerleşti ve günümüzde ise Barbados’un en turistik kasabalarından biri haline geldi.

Her şubat ayında gerçekleşen Holetown Festivali kapsamında canlı müzik performansları, dans gösterileri, renkli geçit törenleri, el sanatları ürünlerinin sergilenmesi gibi etkinlikler düzenleniyor. Yıl boyunca hareketli olan Holwtown sokaklarında yürürken adım başı uygun fiyatlı konaklama tesisleri, eğlence mekanları, yeme içme alanları ve alışveriş mağazalarına denk gelmeniz muhtemel. Tides, Zaccios, Surfside ve Beach House başta olmak üzere şehirde ünü tüm Karayipler’e yayılmış olan birden çok restoran da bulunuyor.

Yöresel sanatlar, el sanatları, moda ve daha fazlası için mutlaka ziyaret etmeniz gereken Chattel Village ve çevresinde alışveriş yapılabilecek çok sayıda yer var. Ayrıca Holetown'daki 2 Malls da global markaların mağazalarını bulabileceğiniz bir yer. Deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını doyasıya çıkarmak ve lüks tatil resort otellerinde konaklamak içinse yönünüzü Paynes Bay’e çevirebilirsiniz. Koya en yakın yeme içme mekanı ise denize nazır ve hem alkollü hem alkolsüz içecek hizmeti olan Coach House adındaki bar.

Holetown’u ziyaret eden çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği St. James Parish oteli bünyesinde çocuklara özel birçok program ve etkinlik düzenliyor. Buna ek olarak Holetown’un kuzeyinde yer alan Folkestone Marine Park da kesinlikle görülmeye değer. Tesisin içerisinde büyük bir akvaryum, bir müze ve şnorkelle dalış yerleri bulunmakla birlikte zaman zaman tekne turları da düzenleniyor. Doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenler ise Andromeda Botanik Bahçesi’nin en ilgi çekici yeri olan Flower Garden’a (Çiçek Bahçesi) gidebilir.

Holetown’a en yakın havalimanı olan Grantley Adams Uluslararası Havalimanı varışlı uçuş seferleri ile şehre kolaylıkla ulaşmak mümkün. Karayipler mutfağını ve Barbados’un yerel lezzetlerini deneyimlemek için tercih edebileceğiniz başlıca yeme içme mekanlarından olan Nishi’ye yolunuz düşerse eğer devasa altın bir Buda heykelinin yanı başında harika bir atmosferi soluyarak sushi ve burger denemeyi unutmayın.