Henderson Otelleri Ara

En uygun Henderson otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Henderson otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Henderson Hakkında

Çölün ortasında 24 saat yaşayan dev otellerle eğlence merkezleriyle dolu bir şehirdir Las Vegas. Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinde Mojave Çölü üzerine kurulan bu şehir adeta çölde vaha görünümündedir. 6,5 kilometre boyunca birbirinden değişik oteller bulunur. Dünyanın önemli şehirlerinin birer kopyası gibi yapılmış bu kentte otellerin tamamında kumarhane bulunur. Kumarın ve eğlencenin 24 saat sürdüğü şehre bu yüzden “günahlar şehri” de denmektedir.

Las Vegas’ın olmazsa olmazı otellerin bulvarında yürümektir. Hatta yürürken Venedik, Paris, New York gibi dünyanın önemli şehirlerinin ikonik yapılarını görebilirsiniz. Ayrıca otellerin hemen hepsinde şovlar da oluyor. Otellerin kumarhanelerine de giriş serbest. Las Vegas’ta isteyeni 10 dakikada 50 dolara evlendiren şapeller de var. Bir de şehrin dışında Red Rock Kanyonu için özel turlar da düzenleniyor. Buranın 600 milyon yıllık bir geçmişi olduğu biliniyor.

Vegas’ın gecesi pek çok insana göre daha keyifli. Işık seliyle dikkat çeken kentte gece de yaşam durmuyor. Vegas ilk önceleri baraj inşaatında çalışan ve çok para kazanan Amerikalılar için kurulmuş. Buraya kumarhaneler kurulmaya başlayınca popülaritesi artmış. Ardından da Vegas’ta birbiri ardına büyük oteller ve kumarhaneler açılmış. Vegas’ta çöl iklimi görülür. Yazın sıcaklıklar 40 dereceyi geçer ancak çok fazla nem yoktur. Yine de gezmek için kışı ya da bahar aylarını tercih edebilirsiniz. Vegas’ta Mcarran Havalimanı hizmet verir.

Henderson Galeri

Henderson Şehir Rehberi