Helsingborg Otelleri Ara

En uygun Helsingborg otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Helsingborg otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Helsingborg Hakkında

Angelholm ve Helsinborg, İsveç’in Skane bölgesinde bulunan iki semttir. Angelholm yaklaşık 21 bin ve Helsinborg yaklaşık 135 bin kişilik nüfusa sahiptir. Angelholm ve Helsinborg’tan her iki saatte bir Helsinborg ve Malmö’ye tren kalkar. Her saat ise Copenagen ve Gothenburg yönünde trenler kalkar. Alicante, Stockholm ve Visby’e ise Angelholm-Helsinborg Havaalanı’ndan gidilebilir.

Angelholm’da görülebilecek farklı yerlerden biri UFO heykelidir. Bu heykel, 18 Mayıs 1946’da iddia edildiği üzere bir uçan dairenin bölgeye yerleştiğini temsilen yapılmıştır. Bölgede uzun plajlar bulunmakla birlikte yaz etkinlikleri için çok sayıda gece kulübü bulunuyor. Küçük bir şehir olmasına rağmen, çok sayıda alışveriş mağazası bulunan şehirde, pizza, Çin yemekleri sunan çok sayıda restoran var.

Helsinborg’ta ise görülebilecek yerler arasında; Raus Kyrka Kilisesi, mineral suyu ile meşhur olan Ramlösa Brunnspark Parkı, Helsinborg Kalesi, Sofiero Kalesi ve Fredriksdal Müzesi sayılabilir. Dunker’s Culture House’ta, bir müzeden daha fazlası olarak, çeşitli konser etkinlikleri, sanat ve tarihle ilgili farklı etkinliklere de tanık olabilirsiniz. Bunların yanı sıra Troipikariet küçük ama ilginç bulacağınız bir hayvanat bahçesidir. Şehirde, Kullagatan, Bruksgatan ve Södra Storgatan caddelerinde alışveriş yapılabilir. Şehrin dışında kalan Vala’da ise en büyük alışveriş merkezi bulunuyor. Helsinborg aynı zamanda İsveç’in en iyi şeflerinin olduğu yer olarak da biliniyor. En iyi yemeklerin sunulduğu mekanlardan bazıları; Brooklyn, Big Buddha, Restaurang Papadam, Resaurang Thai Corner, Haket Kök&Bar, Inom Mat&Bar olarak sayılabilir.