Harrachov Otelleri

En uygun Harrachov otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Harrachov otellerini listele.

Harrachov Hakkında

Çekya’nın en huzurlu ve yeşil yerleşimlerinden olan Harracov, Polonya sınırına yakın bir doğa harikası. Göz kamaştıran muhteşem manzaralarla çevrili bölgede bisiklet, tırmanış ve doğa yürüyüşü fazlasıyla popüler aktiviteler arasında.

Harrachov’da tüm yıl boyunca karasal iklimin etkilerine rastlamak mümkün. Yazın iyice ısınan hava bahar aylarında ılımaya başlıyor. Kış geldiğinde ise termometreler üşütecek denli düşen hava sıcaklığını haber veriyor. 

Polonya sınırının yakınlarında kurulan bu eşsiz ve huzurlu yerde sonbaharda dökülen yaprakların arasında uzun uzun yürümek paha biçilemez bir deneyim. Üstelik bölge uzun zamandır adeta sanat eserine dönüşen cam işlemeciliği ile de adından söz ettiriyor. Harrachov geziniz sırasında cam üretim tesislerini gezebilir ve başlangıçta pek bir şey ifade etmeyen malzemelerin nasıl birer sanat eserine dönüştüğüne tanıklık edebilirsiniz. 

Kış aylarında pek çok amatör ve profesyonel sporcuyu buluşturan Harrachov aynı zamanda  önemli bir kayak merkezi. Eğer kayak yapmayı bilmiyorsanız veya yeni başladıysanız da önemi yok. Bölgede kayak dersi alabileceğiniz ve bu konuda kendinizi geliştirebileceğiniz çok sayıda kurs bulunuyor.

Eğer istediğiniz daha çok dinlenmek ve SPA tatili yapmaksa, yine burada pek çok rahatlatıcı alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Üstelik konaklama konusunda da otel, pansiyon ve apart otel gibi farklı ihtiyaç ve bütçelere uygun alternatiflerden birini seçebilirsiniz.  Genellikle iki veya üç katlı küçük oteller hizmet veriyor ve bazılarında yazın gelenlerin keyifle yüzebilecekleri açık yüzme havuzu bulunuyor. 

Eğer Harrachov’u çocuklarla birlikte ziyaret etmeyi planlıyorsanız, onlar için de sayısız eğlenceli aktivite olduğunu unutmayın. Tırmanış duvarı, çocuk kulübü ve çeşitli oyunlarla çocuklarınız da en az sizin kadar keyifli vakit geçirecek.  Spor yapmak isteyen ziyaretçiler ise Harrachov’da tenis kortlarını kullanabilir, golf veya futbol oynayabilirler. 

x