Guzel Izmir

Konak, İzmir -Haritada Göster
7,1
İyi
7,1
İyi
Genel Görünüm

Özellikle iş amacıyla İzmir’e seyahat edenleri ağırlayan Güzel İzmir Oteli, 1950 yılından günümüze dek hizmet veriyor. Konuklarını güler yüzlü personeliyle evlerinde hissettiren otelde kaldığınız süre boyunca şehrin turistik ve tarihi noktalarına kolaylıkla ulaşma şansı bulabilirsiniz. 

Güzel İzmir Oteli’nde iki farklı toplantı odasının yanı sıra kesintisiz şekilde yararlanabileceğiniz ücretsiz internet bağlantısı bulunuyor. Bu sayede tesisi dilerseniz çalışma gezileriniz sırasında da tercih edebilirsiniz. Otelde ayrıca yaz aylarında tadını çıkarabileceğiniz harika bir teras bahçesi ile fitness merkezi, restoran ve bagaj odası mevcut.

İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na 18 kilometre uzaklıkta bulunan Güzel İzmir Oteli’nde konaklamanız öncesinde dilerseniz şehre tren veya otobüsle de seyahat edebilirsiniz. Tren hattının Basmane istasyonu otele hayli yakın. Güzel İzmir Oteli’nden ayrıca Alsancak, Konak ve Bornova gibi kentin popüler noktalarına gün boyunca toplu taşıma ile ulaşım mümkün.

9 Eylül Meydani 1368 Sokak,8 Konak, İzmir
Yakınındaki Oteller
x