Grand Simay Hotel

Erzincan Merkez, Erzincan
Grand Simay Hotel Genel
Grand Simay Hotel Genel
Grand Simay Hotel Genel
Grand Simay Hotel Genel
Grand Simay Hotel Genel
Image More +113 fotoğraf
Grand Simay Hotel
Halitpaşa Cad. No:53 merkez/Erzincan Erzincan Merkez, Erzincan

Modern ve yenilikçi atmosferiyle ziyaretçileri etkileyen Grand Simay Hotel, Erzincan kent merkezinde keşif, iş veya tatil odaklı seyahatlere ev sahipliği yapıyor. Şehrin gözde adreslerine kısa sürede erişim kolaylığı sağlayan tesis, havaalanına yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor. Arzu edenler otelden transfer yardımı alarak sorunsuz şekilde ulaşımlarını tamamlayabilirler.

Konuklar tesisin leziz sabah kahvaltısıyla güne hazırlanma olanağı bulabilirler. Otelde ayrıca oda servisi hizmeti de veriliyor. 

Araç sahibi misafirler için tesiste güvenli ve geniş bir otopark var. Emanet kasası, 24 saat resepsiyon ve kablosuz internet ise otelde geçireceğiniz zamanı daha konforlu hale getiren özelliklerden bazıları. 

Gün ışığı alan toplantı salonundan faydalanarak tesiste iş odaklı görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Üstelik otelde projeksiyon gibi teknik imkanlar da mevcut. 

Tesisin kapalı spor salonunda egzersiz rutininize sadık kalabilirsiniz. Sauna ve hamam kısımları ise otelde daha çok gevşeyerek dinginliği yaşamanın hayalini kuranları cezbediyor. 

Erzincan merkezine 6,7 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Deluxe
Deluxe Oda
Süit
Süit
Standard
Standard Oda
Luxury
Luxury Oda
Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x