Zseven Butik Otel

Erzincan Merkez, Erzincan
Zseven Butik Otel Oda
Zseven Butik Otel Oda
Zseven Butik Otel Oda
Zseven Butik Otel Oda
Zseven Butik Otel Oda
Image More +9 fotoğraf
Zseven Butik Otel
Halitpaşa Mah. 1250. Sk. No:48 24050 Erzincan Merkez/Erzincan Erzincan Merkez, Erzincan

Erzincan’ın merkezinde misafirlerine aile sıcaklığı vadeden Zseven Butik Otel, turistik geziler veya iş nedeniyle çıkılan seyahatlerde değerlendirebileceğiniz ideal adresler arasında. Tesisin konaklama birimlerinde bulunan buzdolabı ve kanepe gibi olanaklar sayesinde kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Otelin günlük olarak temizlenen odalarından ziyaretiniz süresince kent manzarasını izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Tesisin güler yüzlü resepsiyon ekibi, konuklara 24 saat boyunca hizmet vermeyi sürdürüyor. İnternet bağlantısı, sıcak su ve asansör ise otelde faydalanabileceğiniz başlıca imkanlar arasında.

Tesisin ortak salonundan ve lobisinden toplantılarınız için yararlanabilirsiniz. Otelde ayrıca kutlama ve organizasyonlarda da uygun ortam sağlanıyor. 

Tesise havalimanından ekstra ücretli özel transferle erişmek istediğinizde önceden haber vererek servis rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Otelin yakınlarında dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz otopark mevcut. Araç kiralamayı planlayanlar ise tesisten destek alarak işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Suite Oda Suit
4
4 Kişilik Oda
Standart
Standart Suit

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x