3. Sayfa Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Gaziantep Oğuzeli Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Gaziantep Oğuzeli Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Hakkında

Türkiye’nin en büyük 6. şehri, aynı zamanda önemli ticaret ve sanayi merkezlerinden biri olan Gaziantep’in merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’na 15-20 dakika sürüş mesafesinde 50’den fazla otel seçeneği bulunuyor. 5 yıldızlı spa otellerinden, iş konaklamaları için geniş imkanlara sahip havalimanı otellerine ve merkezi noktalara yakın donanımlı şehir otellerine kadar her bütçeye uygun konaklama tesisi bulmanız mümkün.

Tatiller için lüks rezidansların yanı sıra Gaziantep'in tarihi dokusunu yansıtan konakların restore edilmesiyle hizmet vermeye başlayan butik otellere kadar her zevke göre alternatif seçenekler bulunan bölgede otellerden Gaziantep’in ünlü lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlara da yürüyerek rahatça ulaşabilirsiniz.

Havalimanı otellerinden taksilerle veya kolayca bulabileceğiniz toplu taşıma araçlarıyla Gaziantep Ticaret Odası, Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Pazarı ve Forum Gaziantep gibi önemli noktalar kısa sürede ulaşabilirsiniz. Mevlevi Müzesi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi ve Medusa Arkeolojik Cam Eserleri Müzesi gibi şehrin en ilgi gören müzelerinin yanı sıra çocuklu ailelerin de keyifle gezebileceği Gaziantep Hayvanat Bahçesi ve Gaziantep Botanik Bahçesi gibi turistik yerler de otellere yaklaşık 4-5 kilometre uzaklıkta.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Mayıs 347,30 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.