Garmisch-Partenkirchen Otelleri Ara

En uygun Garmisch-Partenkirchen otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Garmisch-Partenkirchen otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Garmisch-Partenkirchen Hakkında

Garmisch - Partenkirchen, Güney Almanya'da Bavyera Eyaleti'ne bağlı Avusturya ile sınır komşusu olan bir şehir. Şehir 2. Dünya Savaşı sırasında Alman Ordusu'nun askeri hastane merkezi görevini üstlenmişti.

Öncesinde Garmisch ve Partenkirchen iki ayrı şehir iken 1935 yılında 1936 Kış Olimpiyatları için Adolf Hitler tarafından birleştirildi. İki kentin farklı kültürleri günümüzde hâlâ kendini hissettiriyor.

Garmisch - Partenkirchen'de okyanusal iklimin karasal iklime geçiş yaptığı bir çizgi görülür. Yaz ayları sıcak ve yağışlı, kış ayları ise ortalama -1 derece ile soğuk ve yağışlı geçer. Kış aylarında görülen kar yağışı kenti kış turizmi konusunda dikkat çekici bir destinasyon hâline getirir. Şehirde kayak ve snowboard başta olmak üzere birçok kış sporu için uygun tesis ve parkurlar bulunur. Ülkenin en yüksek dağı olan Zugspitze Dağı'na teleferikle çıkabilir ve müthiş bir doğa manzarasının sizi kucaklamasına izin verebilirsiniz. Partnachklamn, kayalar, ağaçlar, küçük şelaleler, akarsular ve yamaçlarla donanmış doğal bir yürüyüş yolu. Yolu tamamlamak için biraz efor sarf etmek gerekiyor. Ancak müthiş bir deneyim ve mükemmel fotoğraf kareleri fırsatı sunuyor.

Şehir merkezinde, özellikle Ludwigstrase adlı caddede bir yürüyüşe çıkın ve Bavyera tarzı evlerin dış cephe süslemelerinin yarattığı güzelliği izleyin. Ziyaretiniz sırasında Bavyera sosislerinin meşhur olduğunu unutmayın.