Eldorado Otelleri Ara

En uygun Eldorado otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Eldorado otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Eldorado Hakkında

Arjantin’de bulunan Eldorado şehri, Güney Amerika sınırları içerisinde yer almaktadır. Eldorado aynı zamanda madencilik alanında gelişme göstermiş bir şehirdir. Çevre kentlerden ve ülkelerden çok sayıda göçmenin yerleştiği şehirde, çiçekçilik de oldukça gelişmiştir. Sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan Eldorado'da, yıl boyunca belirgin bir yağış sistemi görülmektedir. En kurak aylarda dahi yağış miktarı oldukça fazladır.

Şehrin yıllık ortalama sıcaklığı 19.9 dolaylarında seyretmektedir. Yıllık ortalama yağış miktarı ise: 1612 mm’dir. Eldorado Tarih Müzesi şehrin en önemli tarihi eserlerinin yer aldığı müzeler arasındadır. Eldorado Film Festivali ise en önemli organizasyonlar arasında yer almaktadır. Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirilen futbol müsabakaları dünya gündeminde yerini almaktadır. Dünya mutfağından birçok seçeneğin sunulduğu Eldorado’da geleneksel yemeklerin yanı sıra fast-food kültürü de oldukça gelişmiştir.

Şehirde çeşitli tropikal meyveler bulunmaktadır. Ayrıca Güney Amerika kahvesi şehrin hemen her kafe ve restoranında yer almaktadır. Şehir merkezinde bulunan birçok cadde hem eğlence amaçlı hem de alışveriş amacıyla kullanılan işletmelere sahiptir. Şehrin en çok tercih edilen ulaşım ağı Eldorado Uluslararası Havaalanı olarak bilinmektedir. Şehir genelinde ayrıca bisiklet kullanmak neredeyse gelenek haline gelmiş durumdadır.

Eldorado Galeri