Çanakkale Şehitleri Anıtı Yakınındaki Oteller

En uygun Çanakkale Şehitleri Anıtı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Çanakkale Şehitleri Anıtı yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Çanakkale Şehitleri Anıtı Hakkında

Birinci Dünya Savaşı’nın en çetin muharebelerinden birisi olan Çanakkale Savaşı’nın geçtiği noktada hayatını kaybeden askerler anısına inşa edilen Çanakkale Şehitleri Anıtı, ülkemizin görülmeye değer alanlarının başında geliyor. Şehitlik ziyareti için en ideal konaklama tesisleri de bölge ve çevresinde sizleri bekliyor. Çanakkale Şehitleri Anıtı’nın yakınındaki birçok otelde bulunan havuz, spa, sauna gibi imkanlarla ile tüm günün yorgunluğunu atarken, otellerin özel plajlarında denizin keyfini çıkartabilirsiniz.  Pek çok imkanının yanı sıra açık, kapalı ve alakart restoranlarındaki özel şeflerin hazırladığı ve içeriğinde şehrin eşsiz tatlarının da bulunduğu menüleri keşfedebilirsiniz.

Bu tesisler aynı zamanda şehrin diğer turistik noktalarına da oldukça yakın olması ile öne çıkıyor. Oteller, Çanakkale Deniz Müzesi, Askeri Deniz Müzesi, Çanakkale Arkeoloji Müzesi, Piri Reis Müzesi gibi turistik alanların hepsine ortalama 4 kilometre uzaklıkta bulunuyorlar. Bu nedenle yalnızca Çanakkale Şehitleri Anıtı’nı değil, diğer turistik yerleri de gezi planınız içerisine dahil edebilirsiniz. Çanakkale Şehitleri Anıtı yakınında bulunan otellere hem özel servislerle hem de minibüs, otobüs ve taksi gibi seçeneklerle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çanakkale Havalimanı’na olan yakınlıkları ile bilinen tesisler, turistler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.