Boras Otelleri Ara

En uygun Boras otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Boras otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Boras Hakkında

Batı İsveç’in, Göteborg ve Kalmar arasındaki demiryolu geçişinde konumlanan Boras, dünya çapında moda ve tekstil fuarlarıyla ünlenmiş bir şehir.

Boras sokaklarında her köşe başında sizi karşılayacak fantastik sokak sanatı grafitilerini bulabilirsiniz. Apartman blokları, belediye meclisleri gibi alanlarda sürekli karşınıza çıkan grafitiler, her Eylül ayında bir hafta süren bir etkinlikte bir araya gelen sanatçıların üretimleri. 

Boras Djurpark, Boras’ın kuzeyinde etik bir biçimde kurgulanmış hayvanat bahçesi. Özellikle çocuklar için cazibe merkezi haline gelen hayvanat bahçesinde; filler, zürafalar, zebralar, çitalar geniş bir yaşam alanına sahip.

Textilmuseet, şehrin eski sanayi bölgesinde bulunan müze, Avrupa’nın en büyük işleyen tekstil makineleri koleksiyonunu barındırıyor.

No Limit Street Art Borås; yakın zamana kadar sokak sanatına sıfır tolerans politikasına sahip Boras’ta, 2014 yılında ilki düzenlenen “Sınırsız” etkinliğinden bu yana, her Eylül ayında şehre davet edilen sanatçılar grafiti çalışmalarıyla şehri renklendiriyor. 

Navet Science Center, çocukların matematik, fen kavramlarını eğlenerek ve oyun oynayarak öğrenebilecekleri bir merkez. Özellikle çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici bir macera olabilir.

Abecita Museum of Modern Art’ta Pop Art ve fotoğraf koleksiyonları ile sütyen müzesine uğramalısınız. Müze ziyaretçileri için ücretsiz kahve servisini kaçırmayın.

Balık, et, patates ve süt ürünlerine ağırlık veren İsveç mutfağını bulabileceğiniz Boras’ta, dünya mutfakları da yer alıyor.

Boras’ta kış mevsiminde yoğun yağmur ve kar yağışları ile birlikte eksi dereceler görülür. Yaz aylarıyla birlikte, ılımanlaşan havası seyahat için uygun görünse de; Boras'a her mevsimde keyifli bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.