Bloom Hotel Ankara

Çankaya, Ankara
Bloom Hotel Ankara Genel
Bloom Hotel Ankara Genel
Bloom Hotel Ankara Genel
Bloom Hotel Ankara Genel
Bloom Hotel Ankara Genel
Image More +26 fotoğraf
Bloom Hotel Ankara
Kızılay, Sümer-2 Cd. No:28, 06440 Çankaya/Ankara Çankaya, Ankara

Bloom Hotel, Ankara’ya seyahat edecekler için konaklamada başarılı bir çözüm sunan bir otel. Konforlu konaklama için uzun yıllardır misafirlerine hizmet sunan otelde günlük konaklama ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayan bir mekân. 75 odası bulunan oldukça kaliteli bir otel olması da otelin başarısını açıklıyor. 
Ankara’nın en merkezi noktalarından bir tanesinde yer alan Bloom Hotel, misafirlerinin farklı konaklama amaçlarına uygun çözümler sunuyor. Ankara’da bulunma nedeniniz ne olursa olsun otelden gideceğiniz yere ulaşmak oldukça basit. Kızılay’a yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindeki otel, Ankara’nın diğer pek çok cazibe merkezlerine de yakın bir yerde. Bu nedenle de lüks konaklama yerine ulaşımın kolay olduğu bir alternatif tercih etmek isteyenler için ideal.
Ankara’ya gelen herkesin ziyaret ettiği Anıtkabir’e 2 kilometre, Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne 3,5 kilometre ve AnkaMall’e 6 kilometre uzaklıkta. Otelin konumu itibarıyla ulaşım araçlarını da çok basit bir şekilde kullanabilen misafirler için Bloom Hotel kolaylık anlamına geliyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Ekonomik
Ekonomik Sngle Oda
Ekonomik
Ekonomik Double Oda
Double
Double Oda
Triple
Triple Oda
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Standard
Standard Tek Kişilik Oda
Standard
Standard İki Ayrı Yataklı Oda
Standard
Standard Üç Kişilik Oda
Economy
Economy İki Ayrı Yataklı Oda, 1 Yatak Odası

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x