Bermuda Otelleri Ara

En uygun Bermuda otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bermuda otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bermuda Hakkında

Bermuda, Atlas Okyanusu’nda ABD’nin Kuzey Carolina eyaletindeki Hatteras Burnu’nun yaklaşık 900 kilometre doğusunda ve Karayiplerin kuzey açıklarında bir takımadadır. İngiltere’nin denizaşırı topraklarından biridir. Nüfusu 65 bin civarındadır. İklimi ılıman ve nemlidir. Kışları sert ve güçlü rüzgarlarla geçer. Yazları ise yaklaşık 30 derece civarındadır.

Bermuda Uluslararası havaalanı ile Atlanta, Baltimore, Boston, Charlottei Newark, New York, Philadelphia, Toronto, Washington gibi ABD ve Kanada şehirlerine uçuşlar yapılıyor. Havaalanı bağlantı yolları ile diğer adalara ulaşım gayet rahattır.

Mercan resifleriyle çevrili olan adalarda bataklıklar ve su gölleri, alçak tepeler, pastel evler, bakımlı bahçeler, golf sahaları, plajları vardır. Bermuda turistler için gezilecek birçok alternatife sahiptir. İngiliz yerleşim yeri olan George Town, Bermuda Akvaryum, Bermuda Maritime Müzesi, Bermuda Milli Güvenlik Müzesi, Crystal & Fantasy Mağaralar, Kral Kalesi, çeşitli çiçek bahçelerinden oluşan Victoria Park bunlardan bazılarıdır. Ayrıca dalış, şnorkel, kürek gibi sporları sevenler için çok uygun bir adadır.