Avustralya Otelleri Ara

En uygun Avustralya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Avustralya otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Avustralya Hakkında

Güney Yarım kürede bulunan bir ada ülkesi olan Avustralya, Hint Okyanusu ile Büyük Okyanus arasında uzanır. Okyanusya Kıtasının büyük bir bölümünü kapsayan ülkenin başka hiçbir ülke ile karadan sınırı bulunmuyor. Doğal güzellikleri ve sahip olduğu biyoçeşitliliği ile adeta bir cennet olan Avustralya; milli parkı, koruma alanları ve doğal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. 

Farklı otel seçenekleri ile dikkat çeken Avustralya, ülkeye gelen turistlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ya da 5 yıldızlı gibi seçeneklere sahip olan oteller müşterilerine bütçelerine göre şekillenebiliyor. Oteller her şey dahil, oda ve kahvaltı ya da sadece oda şeklinde fiyatlandırılabiliyor. Tercih edeceğiniz otelin standartlarına göre spa, sauna, masaj, buhar odası ya da havuz gibi alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra satın alacağınız pakete göre kahvaltının yanı sıra öğle yemeği ya da akşam yemeğinden de faydalanabilirsiniz. Tarihi ve lüks otellerde ülkenin yemek mutfağına göre farklı menülerin çıktığından bahsedebiliriz. Otellerin birçoğunda ise oda servisi yer alıyor. 

Gezilecek birçok yere sahip olan Avustralya’da özellikle; Brisbane, Sidney Opera House, Melbourne Kraliyet Botanik Bahçesi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’den Avustralya’nın çeşitli şehirlerine düzenlenen uçuş seferleri ile bu güzellikleri yakından görebilirsiniz. 

Avustralya Ülke Rehberi