Amisos Hotel

Samsun, Samsun
Amisos Hotel Genel
Amisos Hotel Genel
Amisos Hotel Genel
Amisos Hotel Genel
Amisos Hotel Genel
Image More +8 fotoğraf
Amisos Hotel
Kale, Cumhuriyet Cd. No:18, 55030 İlkadım/samsun, Turkey Samsun, Samsun

Hem iş hem de aile oteli konseptiyle hizmet veren Amisos Hotel Samsun, şehrin hareketli noktalarından Atatürk Bulvarı üzerinde merkezi bir konumda yer alıyor. Samsun Limanı, iş merkezleri ve resmi dairelere 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan otelin Karadeniz manzaralı geniş aile odaları ve şık balayı suitlerinde konaklayabilirsiniz. Son teknolojik ses ve ışık cihazlarıyla donatılmış toplantı salonlarıyla seminerler ile konferanslara ev sahipliği yapan otelin Karadeniz mutfağından yemekler servis eden şık restoranı ile kafesinden de faydalanabilirsiniz.

Gazi Müzesi, Bandırma Vapuru Müzesi ve tarihi Tütün İskelesi gibi turistik noktaların hemen yanı başında bulunan otelden Samsun’un tatil cenneti olan Atakum sahiline, fotoğraf çekmekten hoşlananların mutlaka uğraması gereken Amisos Tepesi, akşam yürüyüşlerine çıkabileceğiniz Batı Parkı, Gençlik Parkı ve Atatürk Parkı'na da yürüyerek veya toplu taşıma araçlarıyla 10 dakikada ulaşmanız mümkün.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standard
Standard Tek Büyük veya İki Ayrı Yataklı Oda
Standard
Standard Tek Kişilik Oda
Standard
Standard Üç Kişilik Oda
Süit
Süit

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. 

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x