Almancil Otelleri Ara

En uygun Almancil otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Almancil otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Almancil Hakkında

Portekiz’in güneyinde Algarve Bölgesi’nde yer alan Almancil, yıl boyunca sahip olduğu sıcak iklimi ve turizm yatırımları neticesinde hızla gelişmiş bir tatil beldesidir. Faro Havalimanı’na yalnızca 15 dakikalık bir sürüş mesafesinde olan Almancil; Vale do Lobo ve Quinta do Lago’ya da çok yakındır. Bu nedenle bölge, Altın Üçgen olarak da anılır. Almancil’in turistler için uğrak noktası olmasındaki en büyük neden ise, birinci sınıf yemekleri ve golf  severler için tam bir sığınak olan golf sahaları.

Kültür turizmi sevenler için mükemmel yapıları ve kiliselerin mimarisini görmekte fayda var. Sao Lourenco de Almancil de bu yapıların başında geliyor. 1730 yılından bugüne gelen kilise, mimarisi ve karakteristik azulejos adı verilen mavi çinileriyle büyüleyici. Hemen yanında bulunan Sao Lourenco Kültür Merkezi de sanat sergileri ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. 

Golf kortları ve tenis akademisi de Vale de Lobo’da, meraklılarını bekliyor. Dünyaca ünlü bu tesislere mutlaka uğramalısınız. Ailecek ve sevdiklerinizle doğada yapabileceğiniz aktiviteler arasında Su Parkları, Karting Eğlence Parkı, atlı turlar ve heyecan arayanlar için off-road turlar geliyor. 

Algarve sahil şeridi ise, deniz ve doğa tutkunları için sahil şeridi boyunca harika olanaklar sunuyor. Almancil yakınlarında Praia do Garrao ve Praia do Ancão gibi mükemmel plajlar bulunur. Almancil yakınlarında su kayağı, jetski, sörf, rüzgar ve kite sörfü yapmak da mümkün. 

Portekiz mutfağının yerel lezzetlerine, deniz mahsüllerine ve dünya mutfağının en iddalı menülerine ev sahipliği yapan Almacil’de, dünyaca ünlü restoran ve kafelere zaman ve bütçe ayırmalısınız. Ayrıca görece daha ucuz sokak yemeklerini de değerlendirebilirsiniz.

Portekiz’in tüm sene boyunca ılıman ve sıcak havasıyla turist ağırlayan bölgesi Almancil’de, yüksek yaz sezonu Haziran’da başlar ve Eylül sonuna kadar devam eder.