Al Hoceima Otelleri Ara

En uygun Al Hoceima otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Al Hoceima otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Al Hoceima Hakkında

Fas’ın kuzeyinde bulunan Al Hoceima, sahil boyunca uzanan kumsalı, tarihi sokakları ve tatil için elverişli iklimiyle güzel bir sahil şehri. 20. Yüzyıl’ın ilk yıllarında İspanyollar tarafından kurulan kentin mimarisi, yemekleri ve ticari yaşamında halen İspanyol izlerini görmek mümkün.

Son yıllarda özellikle turizmde gelişen şehirde bölgenin en büyük ve görülmeye değer parkları arasında yer alan Al Hoceima Ulusal Parkı ve bütün gün güneşlenip denize giren turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Quemado Plajı öne çıkıyor. İspanyollar tarafından sahil boyunca inşa edilen evler, oteller, okul ve hastanelerle hızla gelişen kent ve çevresi bugün de başta İspanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinden ziyaretçileri kendisine çekiyor.

Cherif Al Idrissi Havalimanı ile dünyaya bağlanan şehirde 100 binden fazla insan yaşıyor ve özellikle yaz aylarında İspanya, Fransa, Belçika ve Hollanda gibi ülkelerden gelen turistlerle bu sayı artıyor. Al Hoceima’ya İstanbul’dan Marakeş aktarmalı olarak hem hava hem de karayolu ile ulaşmanız mümkün.