Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Bank Hakkında

Ziraat Bankası, 1863 yılında kurulan Türkiye'nin ilk kamu bankasıdır. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurduğu ilk banka olan Ziraat Bankası bugün Türkiye'nin en gelişmiş şube ağlarından birine sahiptir. Çiftçiye yönelik destekleyici kredi hizmetleri vardır. Ahmet Şefik Mithat Paşa'nın kurduğu bankanın yurt dışında da çok sayıda ülkede şubesi vardır. New York'tan, Londra, Bağdat, Sofya, Atina, Erbil, Tiflis ve Gürcistan'da çok sayıda şubesi bulunur.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkart, Ziraat Bankası Bankkart Gold, Ziraat Bankası Bankkart Platinum marka kredi kartı sunuyor
Ziraat Bankası kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Ziraat Bankası sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Ziraat Bankası sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Ziraat Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Ziraat Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Ziraat Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Ziraat Bankası seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Ziraat Bankası kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.