Hayat Finans Kredi Kartları

Hayat Finans Hakkında

Türkiye’nin şubesiz ilk dijital bankası olan Hayat Finans olarak kesintisiz hizmet anlayışı ve teknolojik altyapısıyla mobil ve internet bankacılığı üzerinden hizmet vereceğiz. Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Bireysel Bankacılık, Hazine İşlemleri, Yatırım Bankacılığı ve Özel Bankacılık gibi temel bankacılık hizmetlerinin yanı sıra yeni nesil bankacılık hizmetleri sunacağız.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Hayat Finans Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde Hayat Finans sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
Hayat Finans kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Hayat Finans sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Hayat Finans sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Hayat Finans kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Hayat Finans kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Hayat Finans kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Hayat Finans seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Hayat Finans kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.