Garanti BBVA Kredi Kartları

Garanti BBVA Hakkında

Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA, 1946 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 1000'e yakın şubesi ve yurt dışı şubeleriyle zengin bir ağı bulunan bankanın 20 bine yakın da çalışanı vardır. 2014 yılında bankanın hisselerinin büyük çoğunlu Doğuş Grubu tarafından Banca Bilbao Vizcaya Argentaria SA (BBVA) grubuna satıldı. Bankanın bireysel emeklilik, sigorta, faktoring, yatırım ve finansal kiralama alanlarında iştirak şirketleri de bulunmaktadır. Garanti BBVA hisseleri İstanbul, İngiltere ve ABD borsalarında işlem görmektedir.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti BBVA Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Garanti BBVA Garanti BBVA Shop&Fly Platinum , Garanti BBVA Fenerbahçe Bonus , Garanti BBVA GS Bonus , Garanti BBVA Garanti Bonus, Garanti BBVA American Express Card, Garanti BBVA BJK Bonus Kart, Garanti BBVA TS Bonus Kart, Garanti BBVA Money Bonus, Garanti BBVA Bonus Diji, Garanti BBVA Bonus Business Card, Garanti Bonus Genç , Garanti BBVA Miles&Smiles Platinum marka kredi kartı sunuyor
Garanti BBVA kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Garanti BBVA sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Garanti BBVA sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Garanti BBVA kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Garanti BBVA kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Garanti BBVA kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Garanti BBVA seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Garanti BBVA kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.