DenizBank Kredi Kartları

DenizBank Hakkında

1951 yılında Türk denizcilik sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan Denizbank daha sonra Emlak Bankası ile birleşmiştir. Bankanın 2012 yılında hisselerinin %99'unu Rusya'nın en büyük bankası olan Sherbank of Russia satın almıştır.

Türkiye'nin yanı sıra Rusya, KKTC ve Avusturya gibi yurt dışında da şubeleri bulunan banka faktoring, leasing gibi hizmetleri de bünyesine eklemiştir. Denizbank 2014 yılında 939 milyon TL kar elde ederek dikkat çekmiştir. Sherbank of Russia'nın dünya çapında 8 milyonu aşkın müşterisi ve 15 bine yakın çalışanı vardır.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

DenizBank Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
DenizBank DenizBank Gold, DenizBank Platinum Lacivert, DenizBank Black, DenizBank Platinum Bej, Denizbank Business Select marka kredi kartı sunuyor
DenizBank kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
DenizBank sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda DenizBank sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
DenizBank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
DenizBank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden DenizBank kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında DenizBank seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz DenizBank kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.