CEPTETEB Kredi Kartları

CEPTETEB Hakkında

CEPTETEB, tüm bankacılık işlemlerini internet, mobil, Destek Merkezi ve ATM gibi dijital kanallar aracılığı ile mümkün olan en basit ve en hızlı hali ile sunan, TEB’in yeni nesil dijital bankacılık platformudur.
Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

CEPTETEB Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
CEPTETEB CEPTETEB Dijital Kart, CEPTETEB Kredi Kartı marka kredi kartı sunuyor
CEPTETEB kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
CEPTETEB sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda CEPTETEB sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
CEPTETEB kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
CEPTETEB kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden CEPTETEB kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında CEPTETEB seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz CEPTETEB kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.