QNB Finansbank Kredi Kartları

QNB Finansbank Hakkında

26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin'in kurduğu banka bundan 3 yıl sonra halka açılmıştır. Banka 2006 yılında National Bank of Greece adlı Yunan banka tarafından satın alımıştır. Bankaya daha sonra 2015 yılında Katar Dünya Bankası QNB dahil olmuş ve ismi QNB Finansbank adını almıştır.

QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altındaki iştirakleri Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Faktoring, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, teknoloji şirketi IBTech, eFinans, Hemenal Finansman A.Ş. gibi iştirakleri vardır.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

QNB Finansbank Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
QNB Finansbank QNB Finansbank CardFinans GO, QNB Finansbank CardFinans , CardFinans KOBİ marka kredi kartı sunuyor
QNB Finansbank kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
QNB Finansbank sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda QNB Finansbank sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
QNB Finansbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
QNB Finansbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden QNB Finansbank kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında QNB Finansbank seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz QNB Finansbank kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.