Albaraka Türk Kredi Kartları

Albaraka Hakkında

Albaraka Türk Katılım Bankası, faizsiz bankacılık hizmeti vermek amacıyla 1984 yılında kuruldu. İslam Kalkınma Bankası’nın de desteğiyle kurulan Albaraka Türk, özellikle İslami sermayeye yönelik bankacılık hizmetleri veriyor.

Yurt içi ve yurt dışında 200’ü aşkın şubesiyle bankacılık faaliyetlerini sürdüren Albaraka’nın yabancı ortaklarının payı %66'yı geçiyor. Bankanın halka açık payı ise %23,8.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Albaraka Türk Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Albaraka Türk Albaraka World Business marka kredi kartı sunuyor
Albaraka Türk kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Albaraka Türk sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Albaraka Türk sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Albaraka Türk kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Albaraka Türk kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Albaraka Türk kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Albaraka Türk seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Albaraka Türk kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.