BankPozitif Kredi Kartları

BankPozitif Hakkında

Toprak Yatırım Bankası'nın hisselerinin satın alınmasıyla kurulan Bank Pozitif önceleri kurumsal bankacılık yapmış 2007 yılından itibaren de bireysel bankacılık hizmeti vermeye başlamıştır. TMSF'den satın alınan bankaya daha sonra İsrail'in Bank Hapoalim ortak olmuştur. Müşterilere tüm işlemlerini şubeye gitmeden internet üzerinden yapabilme kolaylığı sağlamasıyla dikkat çeker.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Son Eklenen Kredi Kartı Yazıları

Biriken kart puanlarına ne olur?
Uçak Bileti
Kredi Kartı
Seyahat
ENCüzdan ve ENCoin
Seyahat Yazıları
Biriken kart puanlarına ne olur?
Biriken kart puanlarına ne olur?
Gökhan
10 Ağu 2023
123

Sıkça Sorulan Sorular

BankPozitif Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde BankPozitif sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
BankPozitif kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
BankPozitif sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda BankPozitif sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
BankPozitif kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
BankPozitif kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden BankPozitif kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında BankPozitif seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz BankPozitif kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.