Akbank Hakkında

30 Ocak 1948 tarihinde pamuk üreticilerine finansman sağlamak için kurulan Akbank, günümüzde Türkiye'nin önemli bankalarından biri haline gelmiştir.

1990 yılında halka açılan Akbank hisseleri, uluslararası piyasalarda da 1998 yılından itibaren işlem görmeye başlamıştır. Bankanın çoğunluk hisseleri kurucusu olan Sabancı Ailesi'nin elindedir. Sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Akbank'ın standart bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, şubeleri aracılığıyla, Aksigorta A.Ş. ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. adında sigorta acenteliği hizmetleri de bulunmaktadır.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Akbank Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Akbank Akbank Wings Card, Akbank Axess Business Ticari, Akbank Wings Business Ticari , Akbank Axess Öğrenci Kartı, Akbank Axess, Tosla Kart, Akbank Wings Sanalkart, Akbank Axess Dijital Kart marka kredi kartı sunuyor
Akbank kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Akbank sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Akbank sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Akbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Akbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Akbank kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Akbank seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Akbank kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.