Kuveyt Türk Kredi Kartları

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında faizsiz bankacılık yaptığı için özel finans kurumu statüsünde kurulmuş bir bankadır. Ana sermayesinin %62’si Kuveyt Finans Kurumu’na %9’u Kuveyt Devletine, %9’luk kısmı İslam Kalkınma Bankası’na ve %18’i ise Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne aittir.

Faizsiz finans hizmeti veren bankalar arasında dünyada önemli bir yere sahip olan Kuveyt Türk, bilişim ve teknolojik altyapı çalışmalarına önem veren bir banka konumundadır.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Son Eklenen Kredi Kartı Yazıları

Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Esin
25 Eyl 2023
26

Sıkça Sorulan Sorular

Kuveyt Türk Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde Kuveyt Türk sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
Kuveyt Türk kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Kuveyt Türk sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Kuveyt Türk sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Kuveyt Türk kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Kuveyt Türk kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Kuveyt Türk kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Kuveyt Türk seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Kuveyt Türk kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.