Odea Kredi Kartları

Odea Hakkında

Odea Audi'nin Türkiye'deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuştur. 15 yıl aradan sonra sıfırdan banka kurma lisansı alan ilk banka olan Odeabank, 49. sıradan girdiği Türkiye piyasasında kısa sürede şube sayısını arttırmıştır. Lübnan sermayeli banka, bireysel ve ticari olarak hizmet vermektedir.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Son Eklenen Kredi Kartı Yazıları

Biriken kart puanlarına ne olur?
Uçak Bileti
Kredi Kartı
Seyahat
ENCüzdan ve ENCoin
Seyahat Yazıları
Biriken kart puanlarına ne olur?
Biriken kart puanlarına ne olur?
Gökhan
10 Ağu 2023
123

Sıkça Sorulan Sorular

Odea Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde Odea sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
Odea kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Odea sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Odea sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Odea kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Odea kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Odea kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Odea seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Odea kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.