TEB Kredi Kartları

TEB Hakkında

Türkiye Ekonomi Bankası TEB, faaliyetlerine 1927 yılında başlayan Türkiye’nin eski bankalarından birisidir. 2000 yılından itibaren de Euro bölgesinin en büyük, dünyanın da en büyük 6. büyük bankası BNP Paribas ile ortaklık anlaşması yapmıştır. TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. 5 milyonu aşkın müşterisi ve 500’den fazla şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi iştirakleri vardır.
Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

TEB Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
TEB TEB Bonus Card, TEB She Card, TEB Bonus Platinum Card, TEB Yıldız Signature Card, TEB Özel Infinite Card, TEB Yıldız Priority Card, TEB Özel World Elite Card, TEB Sade Kart, TEB Bonus Sanal Kart marka kredi kartı sunuyor
TEB kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
TEB sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda TEB sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
TEB kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
TEB kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden TEB kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında TEB seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz TEB kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.