Halkbank Kredi Kartları

Halkbank Hakkında

Türkiye Halk Bankası küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile esnaf ve sanayiciye daha uygun koşullarda kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Kısa adıyla Halkbank, 1933 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bankaya ayrıca Türkiye Öğretmenler Bankası, Sümerbank ve Etibank da eklenmiş ve büyümesini sürdürmüştür. Son 10 yılda hızlı bir büyüme içine giren Halkbankası dünyanın en büyük 159. bankası unvanını almıştır.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Halkbank Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Halkbank Halkbank Paraf Card , Halkbank Paraf Genç, Halkbank Parafly marka kredi kartı sunuyor
Halkbank kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Halkbank sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Halkbank sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Halkbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Halkbank kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Halkbank kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Halkbank seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Halkbank kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.