Türkiye İş Bankası Kredi Kartları

Türkiye İş Bankası Hakkında

1924 yılında Atatürk'ün direktifleriyle kurulan İş Bankası, Türkiye'nin ilk ulusal bankasıdır. Türkiye'de 1400'e yakın ve yurt dışında da 25'ten fazla şubesiyle bankacılık hizmeti veren İş Bankası'nın 24 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Bankanın hissedarları ise şöyledir: Çalışanların da dahil olduğu Munzam Sandık Vakfı %40,25, Cumhuriyet Halk Partisi %28,09 ve halka açık payı ise %31,66'dır. İş Bankası'nın Rusya'da ve Almanya'da da iki farklı iştiraki vardır. İş Bankası'nın aynı zamanda finans, cam, telekomünikasyon ile sanayi ve hizmet ana gruplarında faaliyet gösteren 25 şirkette doğrudan ortaklığı bulunur. Doğrudan olmayıp kontrol ettiği şirket sayısı ise 93'tür.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye İş Bankası Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Türkiye İş Bankası Türkiye İş Bankası Maximum Kart , Türkiye İş Bankası Maximum Aidatsız Kart, Türkiye İş Bankası Maximum TEMA Kart, Türkiye İş Bankası Maximum Genç Kart, Türkiye İş Bankası Maximiles Kart marka kredi kartı sunuyor
Türkiye İş Bankası kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Türkiye İş Bankası sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Türkiye İş Bankası sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Türkiye İş Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Türkiye İş Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Türkiye İş Bankası kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Türkiye İş Bankası seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Türkiye İş Bankası kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.