Yapı Kredi Kredi Kartları

Yapı Kredi Hakkında

Yapı Kredi Bankası Kazım Taşkent tarafından kurulan Türkiye’nin ilk özel bankası unvanına sahiptir. Kazım Taşkent tarafından kurulan banka, bir süre sonra Çukurova Holding’in eline geçmiş. Ardından çoğunluk hissesi Koç Grubu’na satılmıştır. Günümüzde 220 milyarı aşan aktif sermayesi ile Türkiye’nin en büyük 4. bankası unvanına sahiptir ve 10 milyonu aşkın müşterisi vardır. Kredi kartı alanında ise büyük bir kitlesi bulunur. Türkiye kredi kartı pazarının önemli bir kısmına hakimdir.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Yapı Kredi Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Yapı Kredi Yapı Kredi Worldcard, Yapı Kredi World Gold, Yapı Kredi World Platinum, Yapı Kredi Play, Yapı Kredi adios, Yapı Kredi Crystal, Yapı Kredi adios Premium, Yapı Kredi KoçAilem, Yapı Kredi Opet Worldcard marka kredi kartı sunuyor
Yapı Kredi kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Yapı Kredi sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Yapı Kredi sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Yapı Kredi kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Yapı Kredi kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Yapı Kredi kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Yapı Kredi seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Yapı Kredi kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.